TURTO GALERIJA
 
Print This Page
Apie mus

              Sveiki,

    Sveikinu Jus užsukusius į UAB "TURTO GALERIJA" svetainę. Esame agentūra, siekianti Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą paversti tokiu, kokį Jūs ir norėtumėte matyti: elegantiškai, artimai natūraliai gamtai, ar moderniai sutvarkyta aplinka, jaukus parkelis, žavinga ežero pakrantė, patogios poilsiavietės, žalios vejos, geri keliai ir takeliai - bet kokį Jūsų pageidavimą mes pasiryžę įgyvendinti. UAB "Turto Galerija" veikia Vilniaus apskrityje, specializuojasi objektų Trakų apylinkėse tvarkymu, želdinimu ir pardavimu. Dažniausiai tai nuostabaus grožio objektai - pušų giraitės, ežerų pakrantės, kalvos, atveriančios panoraminius vaizdus, archaiškos sodybos. Šių objektų tvarkymą ir priežiūrą bei veiklą juose reglamentuoja daugybė norminių teisės aktų - įstatymų ir taisyklių. Rengiant sklypo, kiemo, paežerės, miško ar bet kokio kito objekto tvarkymo projektus privalu į visą tai atsižvelgti siekiant nenusižengti įstatymui ir išvengti nemalonių susitikimų su inspektoriais. Atlikdami bet kurį Jūsų užsakymą, visų pirma įsiklausysime į Jūsų norus ir pageidavimus ir dėsime visas pastangas paverčiant juos realybe, kartais net pranokstančia Jūsų lūkesčius.
   Nėra paslaptis, kad bemaž daugiausiai ir pelningiausių nekilnojamojo turto sandorių įvyksta Trakų apylinkėse. UAB "Turto Galerija" turi ką patarti pardavavėjui,- juk dažnai sutvarkyta aplinka, pataisyti keliai, naujai perdažytas namas, dirbtinio vandens telkinio įrengimas, laisvo žemės ploto apželdinimas mišku, parkelio įveisimas ar papraščiausiai nušienauta pieva paspartina objekto pardavimą. Turime ką pasiūlyti ir pirkėjui, siekiant, kad norimas pirkti objektas taptų tokiu, apie kokį svajojo. Mūsų bendrovė tokį didelį spektrą paslaugų gali pasiūyti glaudžiai bendradarbiaudadama su patikimais partneriais.
   Kaip matote, mūsų darbas dažniausiai susijęs su nekilnojamojo turto pirkėjais ar pardavėjais, taigi, mes visuomet džiaugiamės galėdami juos vienus su kitais supažindinti ir tą pažintį užtvirtinti sėkmingu nekilnojamojo turto pirkimo - pardavimo sandoriu.
   Jei turite pastabų, pasiūlymų, pageidavimų ar klausimų, maloniai kviečiame Jus užsukti į mūsų biurą, esantį Trakų mieste, Gėlių g. 5, išgerti puodelį kavos, pasikalbėti bei pasikonsultuoti.

 

Pagarbiai,
UAB "Turto Galerija " direktorius
Raimondas Venclovas

 


 

 
 
 
 
 
Detali paieška
     

UAB Turto Galerija
Gėlių g. 5, Trakai

Mob.tel.: 8 686 15901 

El.p. info@turtogalerija.lt
Web: www.turtogalerija.lt

 
LT EN